• Wpisów:77
  • Średnio co: 29 dni
  • Ostatni wpis:4 lata temu, 20:40
  • Licznik odwiedzin:17 845 / 2267 dni
Jesteś niezalogowany. Niektóre wpisy dostępne są tylko dla znajomych.
 warto zobaczyć ten film, ma ciekawaą fabułę, jest urzekający oraz w tym filmie są ukazane piękne widoki.
Charlie St. Cloud (Zac Efron) to młody człowiek zagubiony w melancholijnym świecie wspomnień. Prześladowany przez widmo rodzinnej tragedii, wypadku w którym zginął jego młodszy brat, zostaje zmuszony do porzucenia swych marzeń i planów. Jednak kiedy do miasta powraca jego dawna szkolna koleżanka Tess (Amanda Crew), w Charliem budzi się uczucie, którego za wszelką cenę starał się do siebie nie dopuszczać. Czy rozdarty między obietnicą złożoną swemu bratu, a miłością do Tess będzie on zdolny do wyrwania się z pułapki własnych emocji? Oparta na światowym bestsellerze głęboka opowieść o miłości i nadziei, uświetniona występem laureatki Nagrody Akademii – Kim Basinger.

Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (2) ›
 

 


piękny film, bardzo wzruszający-polecam.


gatunek: dramat
trwa:1 godz 42 min
rok: 2012

Tessa jest śmiertelnie chorą na białaczkę siedemnastolatką, postanawia przeżyć szybkie dorastanie w czasie, który jej pozostał. Tworzy listę z rzeczami do zrobienia, na której znajduję się utrata dziewictwa jak i spróbowanie narkotyków i z pomocą przyjaciół wciela ją w życie. Podczas gdy jej rodzina próbuje pogodzić się ze świadomością utraty, Tessa z determinacja odkrywa nieznane życie i doświadczenia. Obejmuje to również miłość, której nie planowała, do nowego sąsiada Adama.
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (4) ›
 

 

Kocham ten film . *- *
POLECAM . <3


Gatunek : Horror
Rok : 2008
Czas : 1 godz 31 min

Opis : Grupa przyjaciół wybrała się na wakacje do Meksyku. Tam postanowili odwiedzić ukryte w dżungli wykopaliska archeologiczne. Niestety okazało się, że stare ruiny kryją w sobie tajemnicę, która zamienia spokojne wakacje w tropikach w przerażającą walkę o przeżycie ...
IIIIII .. na koniec :
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (4) ›
 

 

Bardzo fajne , zajebiste ! *. *


Gatunek : Komedia
Rok : 2004
Czas : 1 gidz 38 min

Opis :Film oparty na powieści Rosalind Wiseman pt. "Queen Bees and Wannabes: Helping Your Daughter Survive Cliques, Gossip, Boyfriends and Other Realities of Adolescence". Jest to historia nastolatki, która po kilku latach mieszkania w Afryce przeprowadza się wraz z rodzicami do Illinois. Tam nasza bohaterka idzie do szkoły średniej i przekonuje się, iż jej rówieśniczki mogą być równie niebezpieczne i podstępne co afrykańskie drapieżniki .

 

 

Fajna polska komedia romantyczna . <3
Świetny scenariusz !


Rok : 2008
Gatunek : Komedia
Czas :1 godz 39 min

Opis : "Nie kłam, kochanie" nie jest bajką. To miłosna historia, podana lekko, jednak nie pozostająca w oderwaniu od życia, w której wszelkiego rodzaju zawirowania towarzyszące jej bohaterom wypływają z sytuacji realnych. Ma pokazać, w jaki sposób kłamstwo i manipulacja może stanąć w szranki z uczciwością, prostolinijnością i naiwnością. I – kto kogo "przechytrzy", kto wygra ten pojedynek, w którym stawką jest miłość… A co robi w naszej historii kaktus? Cóż, dziewczyna, która kocha kaktusy i mówi do nich po imieniu to chyba jedyna osoba, która potrafi w kłamcy i cyniku dostrzec coś dobrego i zmienić go… A wtedy – nawet kolczasty kaktus potrafi zakwitnąć pięknym kwiatem. W większości miłosnych historii dotąd królowały róże. W naszej – kaktusy. Też z kolcami. Ale z jakim charakterem !
 

 

Hahahahh , kocham ten film . *- *
Świetna komedia . <333


Gatunek : komedia
Rok : 2005
Czas : 1 godz 35 min

Opis :Nieszczęśliwa w miłości, piękna Charlotte Charlie Cantilini wreszcie spotkała mężczyznę swoich marzeń, doktora Kevina Fieldsa. Na swojej drodze napotyka tylko jeden problem - jego matkę. Apodyktyczna i kontrolująca wszystko, nie do wytrzymania, zmienna Viola Fields. Strach o to, że straci syna zaczyna odbijać się na jej karierze, toteż postanawia rozbić szczęśliwą parę stając się najgorsza na świecie teściową. Pomocą Violi w zwariowanych intrygach jest jej asystentka, Ruby. Rękawica zostaje rzucona, kiedy Charlie wreszcie decyduje się na walkę z teściową, i wygląda na to, że Viola spotkała wreszcie godnego przeciwnika .


Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (3) ›
 

 

Mega film , genialny *-*
P O L E C A M !


Czas : 1 godz 50 min !
Rok :1995
Gatunek : Dramat

Opis : Michał jest wziętym operatorem filmowym. Charakter pracy sprawia, że w domu bywa raczej gościem. Wychowaniem jego kilkuletniej córki zajmuje się zaniedbywana i skazana na "domową" samotność żona. Pewnego wieczora zastaje ją w stanie nerwowego załamania. Ta na jego widok dokonuje samookaleczenia, po czym wybiega na klatkę schodową i oskarża męża o pobicie. Nikt nie daje wiary wyjaśnieniom Michała. Wezwani przez sąsiadów policjanci radzą mu aby swoje rodzinne sprawy załatwiał po cichu i bez świadków. Następnego dnia życie rodzinne zdaje się wracać do normy. Wszystko jednak wskazuje na nieprzypadkowość wieczornego incydentu..
 

 

Mega . *-* . Jest ciekawy , końcówka nie za bardzo fajna no ale i tak mi sie podobał . XDDD
Rok : 2007
Gatunek : Horror
Czas : 2 godz 5 min
Opis o przejściu gwałtownej nawałnicy artysta, David Drayton i społeczność niewielkiego miasteczka stają się ofiarami morderczego ataku istot grasujących w gęstej i nienaturalnej mgle. Krążą wieści o eksperymencie zwanym "Projekt Grot Strzały", przeprowadzonym w położonej nieopodal tajnej bazie wojskowej, ale pytanie o pochodzenie śmiertelnych wyziewów jest drugorzędne dla grupy, jeśli chodzi o jej szanse na przetrwanie. Wycofując się do miejscowego supermarketu, Drayton i i inni, którym udało się ocaleć, muszą najpierw stoczyć walkę pomiędzy sobą, zanim zjednoczą siły przeciw wspólnemu wrogowi, którego nie mogą nawet zobaczyć! [opis dystrybutora .  • awatar Gość: nawiedzony film, średnio mi się podobał
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (1) ›
 

 

Nawet fajne . ; )
Rok : 1994
Gatunek : Dramat , Kryminał
Czas : 2 godz 12 min


Opis : Leon (Jean Reno) jest płatnym zabójcą. W niczym jednak nie przypomina męskiego, twardego i nieposkromionego złoczyńcy. Wręcz przeciwnie: jest cichy, spokojny, na codzień pija mleko. Pewnego dnia skorumpowana policja zabija swojego dostawcę narkotyków i jego rodzinę. Przeżyła tylko córka, która postanawia zemścić się na zabójcach. To niezwykle trudne zlecenie otrzymuje Leon, u którego młoda dziewczyna zamieszkuje. Wynikają z tego jednak pewne komplikacje..
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (4) ›
 

 

Film fajny ale bardzo ohydny , pierwszy raz na filmie zrobiło mi się nie dobrze .Gatunek : Dramat , horror
Czas : 1 godz 31 min
Rok : 2009

Opis : Dwie amerykańskie dziewczyny podróżują po Europie. W Niemczech psuje im się samochód. Szukając pomocy trafiają na wolno stojący dom. Następnego ranka budzą się w piwnicy, w której znajduje się również pewien Japończyk. Okazuje się, że uwięził ich stary niemiecki chirurg, który specjalizował się kiedyś w rozdzielaniu bliźniąt syjamskich. Postanawia on, jako pierwszy na świecie, połączyć ze sobą troje ludzi tak, aby stworzyli jeden układ pokarmowy.
 

 

HAHAHA , fajne . <3

Gatunek :Komedia , Muzyczny
Czas : 1 godz 28 min
Rok : 2008

Opis : Pokazy taneczne oraz świetna muzyka. To roztańczona historia innego Kopciuszka. Mary (Selena Gomez) - współczesny Kopciuszek zamiast szklanych pantofelków zakłada buty do tańca. Drew Seeley (gwiazda High School Musical) to Joey, czarujący książe - nowy szkolny kolega, który szuka dziewczyny. Czy Mary nią zostanie ? . <3


 

 

Fajny ale dziwne zakończenie .

Gatunek : Dramat , Komedia , Romans
Rok : 2012
Czas : 1 h 41 min !
Opis :Czołowy komik Hollywood Steve Carell i Keira Knightley w komedii o końcu świata. Gdy ludzie dowiadują się, że w kierunku Ziemi zmierza asteroida, która zniszczy całą planetę, wpadają w panikę. Dodge (Carell) ma podwójnego pecha: nie dość, że świat stoi w obliczu zagłady, to na dodatek właśnie teraz opuszcza go żona. Kiedy wydaje się, że nic nie ma już sensu, mieszkająca obok Penny (Knightley) przynosi mu list, który trafił do niej przez pomyłkę. Napisała go licealna sympatia Dodge’a, która chce go jeszcze zobaczyć. Sąsiadka oferuje mu podwiezienie i wspólnie ruszają w być może ostatnią, ale grzechu wartą podróż życia.


 

 

Haha , tradyciia świąteczna . <3
Gatunek : Familijny , komedia
Rok : 1990
Czas : 1 godz 39 min

EXTRA ! ; ))
Opis : Rodzina McCallisterów zamierza spędzić Święta Bożego Narodzenia we Francji. Niestety w dzień wyjazdu omal nie spóźnili się na samolot. W wyniku małego zamieszania, tylko jednego zapomnieli ze sobą zabrać... KEVINA (Macaulay Culkin)! 8-letni członek rodziny zostaje sam w domu, od tej pory musi sam sobie radzić ze wszystkim w czym do tej pory wyręczali go rodzice... łącznie z dwoma złodziejami, którzy tylko czyhają by okraść dom McCallisterów .
 

 

Uwielbiam ten horror .. Po 30 min sie rozkreca . ; ]

Cos mi sie wydaje , ze i 6 czesc zrobia . <3


Gatunek : horror !
Rok : 2012
Czas : 1 godz 36 min !

Opis : W małym miasteczku w zachodniej Wirginii odbywa się znany, góralski festiwal Halloweenowy. Tłumy poprzebieranych imprezowiczów, głównie studentów, pragną spędzić tę noc przy świetnej muzyce i dzikiej zabawie. Niestety, rodzina potwornie zdeformowanych kanibali zamieszkująca pobliski las również chce się do nich przyłączyć i zabawić w "cukierek albo psikus", z krwawym naciskiem na to drugie
  • awatar Fluttershy114: To było super.
  • awatar Gość: oglądałem Najsłąbsza cześć. Ja Postanowiłem krecić swoje filmiki są bardziej odżywiające http://www.youtube.com/watch?v=mkTVIZaZCJg&list=UUvi5PLBQq7Hjra1rX3Jgl-Q&index=1
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (2) ›
 

 

Cudowny film . <3Rok : 2012
Czas : 1 h 51 min
Gatunek : Muzyczny , Biograficzny , Dramat społeczny

Opis : "Jesteś Bogiem" w reżyserii Leszka Dawida, to oczekiwany od blisko dekady film o legendarnej grupie Paktofonika, która na zawsze zmieniła oblicze polskiego hip-hopu. Za sprawą niezwykłej historii Piotra Łuszcza - Magika (Marcin Kowalczyk), Sebastiana Salberta - Rahima (Dawid Ogrodnik) i Wojciecha Alszera - Fokusa (Tomasz Schuchardt) rzesze wiernych fanów PFK, a także kinomani spragnieni prawdziwego obrazu Polski, prześledzą losy trzech kumpli z Mikołowa i Katowic, którzyy dzięki oryginalnym utworom, takim jak słynny "Jestem Bogiem", stali się głosem pokolenia młodych Polaków. Paktofonika powstała w 1998 roku, a jej nazwę, oznaczającą "pakt zawiązany przy brzmieniu głośnika", wymyślili Magik i Rahim. Trzy wydawnictwa zespołu: "Kinematografia", mini album "Jestem Bogiem" oraz "Archiwum kinematografii" sprzedały się w gigantycznych nakładach. Wkrótce po premierze "Kinematografii" fanami Paktofoniki wstrząsnęła wiadomość o samobójczej śmierci Magika . .


  • awatar st.anger: Bardzo słaby film. A te dialogi... jakby Łepkowska je pisała:(
  • awatar ..Inna Niż Wszyscy..: Nie ogl, ale muszę go zobaczyć ; 3 Zapraszam do siebie było by mi miło gdybyś coś skomentowała : D
  • awatar Gość: Koocham ten film.♥
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (3) ›
 

 

Byłam w kinie na nim i choć , że ja takich filmów nie oglądam to ten mi się podobał tylko był trochę za długi jak na mnie . ; D
Rok : 2012 !
Gatunek : Sensacyjny !
Czas: 2 godz 23 min !
Opis : "Skyfall" to 23. film o najsłynniejszym agencie Jej Królewskiej Mości. Za kamerą po raz pierwszy stanął Sam Mendes – twórca m.in. "American Beauty", "Drogi do szczęścia" i "Jarhead’a". Film będzie kontynuacją stylu "nowego" Bonda, który zapoczątkowało przełomowe "Casino Royale" z Danielem Craigiem w roli głównej. W "Skyfall" zobaczymy również nowe gorące gwiazdy – Javiera Bardema w roli czarnego charakteru oraz Ralpha Fiennesa, którego postać owiana jest do tej pory tajemnicą. W roli dziewczyny Bonda wystąpi zjawiskowa Bérénice Marlohe.
 

 

Super film , kocham go <3. POLECAM !Rok : 2008 !
Gatunek : Komedia !
Czas : 2 godz 4 min !

Opis : Poppy to nastolatka z Malibu, która większość swego czasu spędza na szalonych wybrykach, których ma dość jej bogaty ojciec. Postanawia posłać ją do angielskiej szkoły z internatem o surowej dyscyplinie. Czy Poppy poradzi sobie w nowej sytuacji ?
 

 

Początek był trochę kiepski ' zboczony ' ale potem już po jakis 15 min rozkręcił się i był zajebisty . ; )
Gatunek : Horror , akcja !
Rok : 20011 !
Czas : 1 godz 35 min !
Opis : GrupKa przyjaciół podczas ferii zimowych wybiera się na skutery. W trakcie drogi gubią się i szukają schronienia. Docierają do opuszczonego sanatorium, w którym zostają odcięci przez szalejącą zamieć. Nie podejrzewają, że zakład skrywa mroczną przeszłość, a niektórzy jego pacjenci nadal tam przebywają i nie są zadowoleni z ich przybycia.
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (2) ›
 

 

Kochany film .<3 I obrzydliwy ; D . Ale jak dla mnie najgorsza ta część .
Rok : 2009 !
Czas : 1 godz 32 min !
Gatunek : Horror !
Opis : Grupa ludzi znalazła się w pułapce na pograniczu Zachodniej Wirginii, walcząc o swoje życie z grupą wściekłych i okropnie zdeformowanych kanibali .
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (2) ›
 

 Super obrzydliwy i super fajny film . <3

Rok : 2007 !
Gatunek : Horror !
Czas : 1 godz 33 min !

Opis :
Dale Murphy jest gospodarzem oraz producentem swojego własnego programu w Reality TV nazwanego "The Ultimate Survalist" (Ostatni ocalały). Weźmie w nim udział 6 zawodników, którzy zostaną wyrzuceni razem na 6 dni na apokaliptycznie symulowanym stanowisku, znajdującym się na niezagospodarowanym terenie. Ulokowany jest w odległej części zachodniej Virgini, gdzie zawodnicy odkryją, że naprawde muszą walczyć o przeżycie - przeciwko rodzinie paskudnie zdeformowanych endogamicznie kanibali, którzy planują bezwzględnie ich zmasakrować.

 

 

Super film . <3.Bardzo ciekawy . ; ]

Gatunek : horror .
rok : 2003 .
czas : 1 godz 19 min .

opis: Grupa młodych ludzi utknęła w lasach Zachodniej Wirginii. W poszukiwaniu drogi powrotnej i pomocy, turyści natknęli się na rodzinę genetycznie zniekształconych ludzi, o których istnieniu krążyły do tej pory tylko krwawe legendy. Niestety te enigmatyczne opowieści okazują się prawdą. Nie pozostało im nic innego, jak rzucić się do szalonej ucieczki aby ocalić życie.

a o to nasz morderca xd \
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (3) ›
 

 

Kocham ten film . ; ^ . <3
Gatunek : Horror !
Rok : 2008 !
Czas : 1 godz 21 min !

Opis : Jak głosi legenda, Halloween to noc, kiedy zmarli wstają z grobów i swobodnie krążą wśród żywych w towarzystwie innych przerażających postaci. Rytuały związane z wigilią dnia Wszystkich Świętych (czyli All Hallows Eve) wymyślono po to, aby chronić ludzi przed niecnymi intrygami tych istot. Mieszkańcy pewnego niewielkiego miasteczka mają się niedługo przekonać, że pewnych tradycji lepiej nie lekceważyć. Nic nie dzieje się tak, jak zwykle. Dwoje ludzi na własnej skórze przekonuje się, czym grozi zdmuchnięcie latarni z dyni przed północą, cztery kobiety natykają się na miejscowym jarmarku na zamaskowanego nożownika, grupa nieznośnych dzieciaków przekracza granice i odkrywa straszliwą prawdę ukrytą w lokalnej legendzie, a zrzędliwego starego mnicha odwiedza dziwaczny osobnik zbierający słodycze, który ma z nim pewne rachunki do wyrównania. Przebrania i cukierki, zjawy i gobliny, potwory i totalny zamęt... W tę najstraszniejszą noc w roku, którą najdziwniejsze stworzenia ? zarówno w ludzkiej postaci, jak i nie ? starają się przetrwać za wszelką cenę, nawet najbardziej niewinne sztuczki i psoty okazują się śmiertelnie niebezpieczne .

 

 

Super film , uwielbiam go . Trzyma w napięciu . POLECAM ! <3
Gatunek : Horror !
Czas : 1 godz 22 min !
Rok : 2009 !

Opis : Grupa młodych ludzi wyjeżdża na kilka dni do położonego w górskiej głuszy domku letniskowego. Mają nadzieję na wspaniałą zabawę, ale rozrywkowy pobyt bardzo szybko zamienia się w najgorszy koszmar ich życia. Ktoś brutalnie morduje jedno z nich i zostawia informację, że jeśli do określonej pory sami nie pozbędą się kolejnej osoby, on się tym zajmie. Wszelkie próby ucieczki kończą się tragicznie, więc młodzi ludzie muszą dokonać wyboru, czy stawić czoła bezwzględnemu zabójcy, czy postępować zgodnie z jego wskazówkami .

 

 

Fajny film . <3 . Wzruszający . ; P


Gatunek : Melodramat !
Rok : 2010 !
Czas : 1 godz 54 min !

Opis : Tyler Hawkins (Robert Pattinson) jest zbuntowanym chłopakiem, który cały czas popada w kłopoty. Pewnej nocy wdaje się w bójkę i zostaje poturbowany przez silniejszego od siebie policjanta. Wkrótce po tych wydarzeniach Tyler poznaje córkę funkcjonariusza - Ally. Początkowo chłopak zamierza ją uwieść, a następnie porzucić. Okazuje się jednak, że Tylera i dziewczynę łączy coś więcej.